28 marca 2023

Zakończyliśmy konkurs Mistrzowie Wymówek!

W marcu zakończyliśmy konkurs edukacyjny „Mistrzowie Wymówek”, w którym do wygrania było 280 gier planszowych „Ja nie idę!” Gry czekały na wszystkich zainteresowanych w Konkursie organizowanym aż przez 14 tygodni, od 28 listopada na stronie www.janieide.pl. Co tydzień do zdobycia było 20 gier.

Żeby wziąć udział w konkursie i zawalczyć o jedną z 280 planszówek należało wejść na stronę www.janieide.pl, zebrać jak najwięcej odpadów w krótkiej grze internetowej, odpowiedzieć na pytanie konkursowe Jakich używasz wymówek, by uniknąć wynoszenia śmieci, przesłać swoją odpowiedź i czekać na wyniki.

Konkurs

W działania zaangażowało się wielu influencerów, a patronami akcji zostały Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Fundacja Zwolnieni z Teorii oraz Radio Kolor!

Organizując lifestylowy i edukacyjny konkurs zamierzaliśmy dotrzeć do jak największej liczby osób, które z przyjemnością zawalczą o grę, przynoszącą relaks i dużo radości. Uważamy, że edukacja poprzez zabawę jest najlepszą formą nauki, dlatego daliśmy konsumentom narzędzie, dzięki któremu segregacja odpadów zyska sens, wejdzie w krew i stanie się nawykiem.