24 marca 2021

Uwaga konkurs!

Uwaga konkurs!

1 marca rozpoczął się konkurs dla szkół podstawowych „Lapbook z imPETem!” realizowany w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego. Na stronie www.dzialajzimpetem.pl kreatywne szkoły mogą zgłaszać swoje prace aż do 30 kwietnia. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

W konkursie edukacyjnym wziąć może udział każda szkoła podstawowa, która wykona zadanie konkursowe – plastyczną pracę pod nazwą „Lapbook z imPETem”.

Konkurs jest realizowany w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego, w którym udział bierze 2 000 szkół. Szkoły otrzymały pakiety materiałów edukacyjnych do realizacji zajęć. Zwieńczeniem zajeć i zdobytej wiedzy jest przygotowanie pracy konkursowej.

Zachęcamy do udziału wszystkie szkoły, nie tylko te, które zdążyły już przystąpić do programu.

Wszystkich Nauczycieli, którzy chcą zrealizować zajęcia dotyczące segregacji butelek PET oraz recyklingu zachęcamy do założenia konta w Strefie dla Nauczyciela. Są tam dostępne wszystkie potrzebne materiały do przeprowadzenia zajęć, przydatne także w trybie nauczania zdalnego. Znajdziecie tam też zasady przystąpienia do konkursu. Wszystkim, którzy już działają, przypominamy:

1 marca – 30 kwietnia – przyjmowanie prac konkursowych

1 maja – 14 maja – głosowanie rodziców

Pozostałych serdecznie zapraszamy do udziału! Szczegóły: https://dzialajzimpetem.pl/program-dla-szkol/o-programie/

Trzymamy kciuki!