27 lipca 2023

Letnie wyzwanie Sorteusza

Weź udział w letnim wyzwaniu Sorteusza! SOrteusz, to aplikacja pomagająca sortować odpady, której Rekopol jest Inicjatorem.

Wakacyjny czas, to doskonała okazja do zabawy! Dlatego już 3 lipca rusza letnie wyzwanie! Dołącz i wygrywaj

Wielu z Was pomaga Sorteuszowi rozbudowywać bazę i dodaje kody kreskowe oraz zdjęcia opakowań po produktach, których jeszcze nie ma w bazie. To wspaniałe, że chcecie współtworzyć coś, co posłuży wszystkim! A Sorteusz chce Was za to nagrodzić. Zasady są mega proste:

  • lajkujesz i udostępniasz ten post na swoim profilu
  • pobierasz aplikację ze sklepu Google Play lub Appstore i się rejestrujesz (chyba, że masz to już za sobą)
  • skanujesz kody kreskowe i dodajesz nowe produkty. Za każdy nowy (taki, którego jeszcze w bazie nie było) i poprawnie dodany kod ze zdjęciem dostaniesz punkt (po zatwierdzeniu przez Sorteusza właściwego pojemnika).

Wyzwanie ma 10 etapów, wygrać możesz w każdym! Jak się mocno postarasz i każdego tygodnia będziesz w najlepszej trójce, masz szansę zgarnąć nawet 1400 zł w bonach, które możesz wydać na co chcesz!

3 lipca w rankingu pojawi się nowy licznik punktów – Letnie Wyzwanie. Od tego dnia trwa wyścig – im więcej kodów zeskanujesz i dodasz do aplikacji, tym większe szanse na zdobycie stówki.

Na koniec, po 5 września najlepsi z najlepszych, najwytrwalsi i najbardziej zdeterminowani staną na podium stając się mistrzami wyzwania.

Dowiedz się więcej na www.sorteusz.pl