22 października 2020

Cykl bezpłatnych warsztatów

„Jak zwiększyć zysk i ograniczyć koszty dzięki cyrkularnym modelom biznesowym?” zapraszamy na bezpłatne warsztaty online dla firm – Listopad 2020

 

Zapraszamy prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa z sektora MŚP z siedzibą w woj. mazowieckim do uczestnictwa w cyklu warsztatów pt. „Jak zwiększyć zyski i ograniczyć koszty dzięki cyrkularnym modelom biznesowym?” finansowanych ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli szansę:

  • Zidentyfikować nowe szanse, jakie otwiera dla firm trwająca obecnie transformacja gospodarki w kierunku cyrkularnym (GOZ),
  • poznać możliwości zwiększania zysków oraz ograniczania kosztów dzięki cyrkularnym innowacjom,
  • opracować scenariusz potencjalnej transformacji własnego modelu biznesowego,
  • zaprojektować nowe cyrkularne produkty i usługi, dostosowane do specyfiki danej firmy.

Szkolenie będzie także świetną okazją do networkingu i nawiązania współpracy biznesowej z innymi uczestnikami, a także poszerzenia wiedzy na temat gospodarki o obiegu zamkniętym. Warsztaty przeprowadzone zostaną online na platformie Zoom, udział w nich jest bezpłatny.
Cykl warsztatów obejmuje 3 dni, w trakcie których podczas 3-godzinnych zdalnych spotkań 20 uczestników z 10 różnych firm będzie miało okazję zdobyć praktyczną wiedzę i realne korzyści, biorąc pod lupę własne przedsiębiorstwo.

 

Więcej informacji pod tym linkiem: https://innowo.org/pl/aktualnosci/227

Formularz rekrutacyjny: https://forms.gle/7u4nQnMfvv4wR7Bs9