28 września 2022

Cały czas trwa rekrutacja do 3. Edycji programu edukacyjnego dla szkół podstawowych – Drużyna SIR PET-ERA

Na stronie www.druzynasirpetera.pl. trwa rekrutacja szkół podstawowych do kolejnej edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego Drużyna Sir PET-ERA. Na zgłoszone placówki czekają bezpłatne materiały edukacyjne.

Zapraszamy do udziału wszystkich nauczycieli, którzy wspólnie z nami chcą podnosić świadomość ekologiczną swoich uczniów. W tym roku, poza scenariuszem zajęć i comiesięcznymi aktywnościami przygotowaliśmy eko zagadki. To właśnie eko wiedza i współpraca całych zespołów pozwoli na poznanie tajników magii recyklingu. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu Re_kologia.

Czekamy na zgłoszenia ze szkół podstawowych do ogólnopolskiego programu edukacji ekologicznej „Drużyna SIR PET-ERA”. Na pierwsze 1200 placówek czekają bezpłatne materiały edukacyjne.

Formularz zgłoszeniowy: https://druzynasirpetera.pl/zglos-szkole/
Regulamin programu dostępny jest na stronie www.druzynasirpetera.pl

To już trzecia edycja działań prowadzonych przez Rekopol wspólnie z PepsiCo. W zeszłorocznej akcji do działań włączyło się blisko 1000 placówek z całej Polski. Szkoły otrzymały bezpłatne materiały edukacyjne oraz rywalizowały w konkursie o atrakcyjne narody, m.in. tablicę multimedialną oraz przyjazd śmieciarki Mieci.

Więcej informacji: www.druzynasirpetera.pl.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu:

Anna Kamińska, a.kaminska@rekopol.pl, 533 800 054.