22 października 2020

8. Targi CSR

8. Targi CSR „Środowisko! Biznesowe i naturalne” w formule online już za nami!

 

W dniach 5-9 października odbyły się pierwsze wirtualne Targi CSR, w których Rekopol brał aktywny udział. Formuła okazała się ciekawą alternatywą do wydarzeń stacjonarnych. Podczas Targów CSR mieliśmy okazję oglądać transmisję z części konferencyjnej, odwiedzić stoiska wirtualnych wystawców, a nawet „spotkać się” na sesjach networkingowych.

Rekopol aktywnie brał udział w przedsięwzięciu: pierwszego dnia Targów Jakub Tyczkowski, Prezes Zarządu Rekopolu został zaproszony do udziału w panelu dyskusyjnym pn. Czy eliminując plastik z opakowań ocalimy świat? Ekoprojektowanie – szanse i wyzwania”, organizowanym przez Jeronimo Martins Polska.

Cała transmisja z dyskusji znajduje się pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=0d-3L3aPL_A&feature=youtu.be&t=2688

Trzeciego dnia Targów odbyła się rozmowa z Michałem Mikołajczykiem, Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu z Pawłem Oksanowiczem. Tematem rozmowy było: „Zanim na składowisko: opakowanie – kto jest za nie odpowiedzialny”. Dlaczego tak ważne jest segregowanie i jakie są konsekwencje?
Całą rozmowę zobaczyć można pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=2IQBrJvyKF4&feature=youtu.be&t=6893

Każdego dnia odbywały się także sesje networkingowe przy gorących stolikach. Codziennie przedstawiciel Rekopolu odpowiadał na pytania gości i rozmawiał o prowadzonych przez firmę działaniach i możliwościach współpracy.

Na naszym stoisku goście mogli dowiedzieć się więcej o prawidłowej segregacji odpadów. Dostępne były materiały dotyczące Kampanii „Działaj z imPETem!” oraz naszej śmieciarki Mieci, eko-gry, filmy edukacyjne, a dla najmłodszych kolorowanki.