23 maja 2022

Zapraszamy na stoisko Rekopolu podczas Targów CSR 25 maja w Warszawie!

Targi CSR to największe w Polsce wydarzenie w konwencji targowej poświęcone tematyce ESG, CSR i zrównoważonego rozwoju. Powrót do formuły stacjonarnej pozwoli na efektywną wymianę doświadczeń i dzielenie się dobrymi praktykami. Na stoisku nr 11 swoją działalność edukacyjną przedstawi Rekopol.

Hasło przewodnie 9. edycji Targów organizowanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu to triada Klimat – Rozwój – Biznes. Wydarzenie jest  przestrzenią do dyskusji, prezentacji działań firm i organizacji w zakresie odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Targi CSR 2022 odbędą się w środę 25 maja w godz. 9:00-17:00 w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Wstęp na targi oraz udział we wszystkich aktywnościach i panelach dyskusyjnych jest bezpłatny.

W programie 9. Targów CSR m.in.:

  • część wystawiennicza – stoiska kilkudziesięciu firm, organizacji i instytucji prezentujących swoją działalność z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju;
  • część konferencyjna z licznymi panelami dyskusyjnymi i debatami;
  • Strefa Różnorodności z aktywnościami prezentującymi i promującymi dobre praktyki;
  • ogłoszenie Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2021.  Dobre praktyki”;
  • ogłoszenie Raportu z 1. badania inicjatywy Chapter Zero Poland „Rady nadzorcze wobec zmian klimatu”;
  • ogłoszenie wyników badania  Diversity IN Check – listy pracodawców najbardziej zaawansowanych w zakresie zarządzania różnorodnością i inkluzji w Polsce;
  • ogłoszenie wyników konkursu „Pióro odpowiedzialności”.

Około godziny 14 na scenie „s” o działalności edukacyjnej Rekopolu porozmawia Michał Mikołajczyk, prokurent oraz Dyrektor Sprzedaży i Marketingu z Rekopolu.

Serdecznie zapraszamy już 25 maja!