20 listopada 2019

Targi Zero Waste -zapraszamy do stoiska Rekopolu 23-24 listopada

W dniach 23-24 listopada 2019 r. w Warszawie odbędzie się piąta edycja Targów Zero Waste – sposób na oszczędny i ekologiczny styl życia. Organizatorzy – Fundacja alter eko oraz Little Greenfinity przygotowali szereg atrakcji.

Rekopol jest jednym z wystawców oraz panelistów.

Główny celem tragów jest edukacja, promocja i upowszechnianie towarów i usług, umożliwiających redukcję wytwarzania odpadów. Targi to całodniowe panele dyskusyjne i wykłady poświęcone tematowi zero waste w domu, pracy i w podróży. Są one doskonałą okazją do poznania prostych rozwiązań, które pomogą zredukować produkcję odpadów od zaraz. Tragom towarzyszą również warsztaty twórcze dla dzieci i dorosłych oraz konkursy z nagrodami zero waste i zbiórka elekroodpadów. Targi Zero Waste to przede wszystkim bogate grono wyjątkowych wystawców, którzy oferują  produkty i usługi zaprojektowane tak, by odpadów nie produkować i by wykorzystywać wtórnie to, co mogłoby stać się odpadem.

Targi Zero Waste to wyjątkowa impreza, organizowana jako zielony event, w myśl zasady: zaczynamy od siebie! Oznacza to, że podczas targów unikamy wytwarzania odpadów i dbamy o cenne zasoby przyrody. Wystawców i oferentów obowiązują zasady niestosowania opakowań jednorazowych oraz drukowanych ulotek, plakatów, folderów. Wszystkie drukowane materiały pochodzą z recyklingu a impreza promuje ideę współdzielenia, pożyczania i naprawiania.

Targi Zero Waste odbędą się w dniach 23-24 listopada (sobota-niedziela), w godzinach 11.00 – 19.00, w siedzibie Agory, ul. Czerska 8/10 w Warszawie.

Więcej informacji i aktualności na:

– stronie www: www.targi-zerowaste.pl

– wydarzeniu Facebook: https://www.facebook.com/events/1203630663153181/

– koncie Instagram: https://www.instagram.com/targi.zero.waste/

 

Wstęp na Targi oraz wszystkie warsztaty, wykłady i panele jest bezpłatny.

Zapraszamy!