29 maja 2015

Szanowni Państwo

To już ostatni tydzień na realizację działań w ramach konkursów organizowanych z okazji Dnia bez Śmiecenia.
W tym roku finał obchodów Dnia bez Śmiecenia ma miejsce wraz z końcem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju (30 maja – 5 czerwca 2015), do którego zgłosiliśmy naszą inicjatywę. Z pewnością prawidłowe postępowanie z odpadami i ich recykling to tematy, które warto poruszać w tych dniach.

Jeśli jeszcze nie przyłączyli się Państwo do obchodów organizowanej przez nas kampanii pod hasłem „Stawiam na jakość. Sprawdzam!” zachęcamy do sprawdzenia czy na pewno poprawnie segregujemy odpady (zgodnie z obowiązującymi w naszej gminie standardami zbiórki), umieszczenia przy pojemnikach grafiki z błędami, które wyłapaliśmy (można ją pobrać ze strony: http://dzienbezsmiecenia.pl/edukacja/materialy-do-pobrania/ ) oraz zorganizowania warsztatów i akcji edukacyjnych służących eliminacji błędów w miejscu pracy, w szkołach, na uczelniach, itp.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku
https://www.facebook.com/dzienbezsmiecenia

Klienci Rekopolu mogą zgłaszać przeprowadzone z okazji Dnia bez Śmiecenia działania w ramach konkursu „Stawiam na jakość. Sprawdzam!”.
Regulamin konkursu
Karta Zgłoszenia

Przedsiębiorcy świadczący na rzecz Spółki usługi polegające na: zebraniu, przygotowaniu i przekazaniu do recyklingu i (lub) odzysku odpadów opakowaniowych oraz przekazaniu Spółce dokumentów potwierdzających wykonanie tej usługi mogą zgłaszać przeprowadzone z okazji Dnia bez Śmiecenia działania w ramach konkursu Stawiam na jakość. Sprawdzam i edukuję!
Regulamin Konkursu
Karta zgłoszenia

Więcej informacji:

Monika Wyciechowska
Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej
Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A.
tel. (22) 550 09 78, kom. 507 129 619
m.wyciechowska@rekopol.pl

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju (ESDW) to ogólnoeuropejska inicjatywa, której zadaniem jest stymulowanie oraz prezentacja projektów, wydarzeń lub innych działań promujących zasady zrównoważonego rozwoju. W tym roku Polska po raz pierwszy włącza się w inicjatywę.
http://www.esdw.eu/events/dzien-bez-smiecenia/