23 października 2018

Rusza konkurs na EKOpraktyki organizowany przez Rekopol. Sieć Biedronka Partnerem konkursu. Zapraszamy!

23 października rusza konkurs EKOpraktyki, którego organizatorem jest Rekopol a patronem sieć sklepów Biedronka.

Konkurs trwa  do 23 listopada i jest skierowany do osób, którym losy naszej planety nie są obojętne. By wziąć w nim udział wystarczy opisać stosowane na co dzień działania, które przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego. Autorzy siedmiu najbardziej oryginalnych ekopraktyk w nagrodę otrzymają rowery. Organizatorem konkursu jest Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A., a jego patronem sieć Biedronka.

Głównym celem konkursu EKOpraktyki jest promocja właściwych zachowań ekologicznych, mających zachęcić nas wszystkich do poszanowania środowiska naturalnego. Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i opisać w nim jedną stosowaną przez siebie na co dzień ekopraktykę. Ponieważ każda ekopraktyka jest dobra, dlatego zgłoszone do konkursu zwyczaje mogą dotyczyć każdej sfery, czyli np.: oszczędności wody, energii, segregacji odpadów, odpowiedzialnych zakupów, ekologicznego transportu.

W konkursie EKOpraktyki mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, mieszkające w Polsce. Zgłoszenia przyjmowane są od 23 października do 23 listopada br., do godz. 23:59.

Więcej informacji na temat konkursu oraz jego regulamin można znaleźć na stronie www.ekopraktyki.biedronka.pl .