12 października 2020

Rekopol partnerem Circular Week 2020: zapraszamy na Mazovia Circular Congress 16 października

Mazovia Circular Congress jest największym w Polsce międzynarodowym wydarzeniem dotyczącym gospodarki obiegu zamkniętego. Rekopol jest partnerem wydarzenia.

Celem konferencji jest promowanie idei gospodarki o obiegu zamkniętym, wspieranie zrównoważonych modeli biznesowych oraz nawiązywanie współpracy między zainteresowanymi stronami. W tym wydarzeniu udział wezmą firmy zarówno z sektora MŚP jak i dużych korporacji, start-upy, przedstawiciele administracji rządowej, samorządu terytorialnego, specjaliści zajmujący się tematyką zrównoważonego rozwoju i CSR oraz media. W trakcie kongresu będzie można wysłuchać inspirujących prezentacji, dyskusji między ekspertami i pasjonatami gospodarki cyrkularnej, wymienić się swoimi doświadczeniami w tym sektorze podczas warsztatów. Konferencja będzie też doskonałą okazją do nawiązania współpracy z interesariuszami i ekspertami zajmującymi się gospodarką obiegu zamkniętego.

O godzinie 13.05 zapraszamy na panel dyskusyjny Budowanie cyrkularnego systemu gospodarowania odpadami / Building a circular waste management system z udziałem prezesa Rekopolu – Jakuba Tyczkowskiego.

O 15.30 Warsztat pod nazwą: Ekoprojektowanie zrównoważonych opakowań w ramach GOZ poprowadzi Marta Krawczyk z Rekopolu.

Więcej informacji oraz pełna agenda spotkania znajduje się pod linkiem: https://circularweek.org/mazovia-circular-congress