17 lutego 2022

Konferencja Kampanii 17 Celów „Agenda 2030 – Zmierzmy się!”

Serdecznie zapraszamy już 22 lutego na konferencję Kampanii 17 Celów „Agenda 2030 – Zmierzmy się!”
 
Jednym z panelistów będzie Michał Mikołajczyk – dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Rekopolu.
 
Rekopol jest partnerem Kampanii 17 Celów, inicjatywy mobilizującej polski biznes do podjęcia działań na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju i wykorzystania szans biznesowych płynących z Agendy 2030.
 
W tym roku Kampania działa pod hasłem Partnerstwa Przyszłości, przedstawiając jak działają skuteczne partnerstwa na rzecz Agendy 2030. Pierwszą cechą dobrze działającego partnerstwa jest dobre wyznaczanie celów oraz dostosowanych do nich wskaźników. Właśnie temu tematowi poświęcona będzie konferencja „Agenda 2030 – Zmierzmy się!”.
 
Zapraszam na panel, w którym wezmę udział: „Dziękujemy za teorię – co na to praktyka. Trudności z dobrym wyznaczaniem celów oraz ewaluacją działań środowiskowych”. Różni partnerzy Kampanii przedstawią przykłady ewaluacji projektów w różnych obszarach Agendy 2030. Dowiecie jak z tym tematem radzą sobie firmy w praktyce. Podczas panelu dyskusyjnego porozmawiamy o szansach i wyzwaniach w procesach ewaluacji.
 
Konferencja odbywa się online i jest bezpłatna. rejestracja: https://kampania17celow.pl/wydarzenia/agenda-2030-zmierzmy-sie/