18 listopada 2016

6. Targi CSR z udziałem Rekopolu za nami. Dziękujemy za zainteresowanie!

17 listopada na stadionie PGE Narodowy odbyły się Targi CSR organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu – największe w Polsce wydarzenie poświęcone społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonemu rozwojowi. Tematem przewodnim tegorocznych targów była edukacyjna działalność biznesu. Rekopol był jednym z wystawców

Na firmowym stoisku odwiedzający mogli dowiedzieć się więcej na temat działalności CSR Rekopolu, poznać autorskie projekty – włączyć się w nie lub opracować pomysł własnego działania w obszarze CSR. Rozmawialiśmy między innymi na temat naszej autorskiej kampanii Dzień bez Śmiecenia, którą znaczna cześć odwiedzających doskonale kojarzyła.

Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać i zachęcamy do współpracy przy projektach zielonego CSR oraz do udziału w Dniu bez Śmiecenia w 2017 roku. Przypominamy, że nieodpłatnie udostępniamy ciekawe materiały edukacyjne i umożliwiamy ich wykorzystanie do edukacji w swoim miejscu pracy, domu, szkole. Infografiki i filmiki dotyczące prawidłowych zasad segregowania odpadów można znaleźć pod adresem: http://dzienbezsmiecenia.pl/edukacja/materialy-do-pobrania/.

Więcej o naszej działalności edukacyjnej można dowiedzieć się TUTAJ. Zachęcamy do wspólnych projektów w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu!

targi0

targi01

targi2

targi3

targi5