15 września 2016

Zapraszamy na szkolenia dla przedsiębiorców – Gospodarowanie opakowaniami i odpadami opakowaniowymi w Przedsiębiorstwie

Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. przy wsparciu Kancelarii Radców Prawnych Górnicki Durowicz Badowska-Domagała Spółka Partnerska zaprasza Państwa na cykl szkoleń:

„Gospodarowanie opakowaniami i odpadami opakowaniowymi w Przedsiębiorstwie”

Szkolenia odbędą się w pięciu miastach wojewódzkich:

Poznań 5.10.2016

Wrocław 18.10.2016

Katowice 19.10.2016

Łódź 20.10.2016

Warszawa 25.10.2016

Szkolenia będą okazją do zdobycia kompleksowej wiedzy na temat regulacji prawnych z ustawy o gospodarowaniu opakowaniami i odpadami opakowaniowymi. Dowiedzą się Państwo m.in. tego jak odpowiednio klasyfikować odpady opakowaniowe, jakie sprawozdania i w jakim terminie należy przedkładać do urzędu marszałkowskiego oraz jak przygotować się do kontroli.

Prelegentami będą mec. Ewa Badowska-Domagała z Kancelarii Radców Prawnych Górnicki Durowicz Badowska-Domagała Spółka Partnerska – specjalizująca się w prawie ochrony środowiska i prawie pracy, przedstawiciel urzędu marszałkowskiego oraz przedstawiciele Rekopolu Organizacji Odzysku Opakowań S.A.. Taki dobór prowadzących zapewni odpowiednie połączenie teorii z praktyką, tj. pozwoli na uprządkowanie wiedzy oraz jej zweryfikowanie dzięki dyskusji.

Zgłoszenia udziału można dokonywać poprzez przesłanie formularza zgłoszenia na a.kaminska@rekopol.pl lub na nr faksu: 22 436 78 34.

Szczegółowy program szkolenia
Formularz zgłoszenia na szkolenie