14 listopada 2016

Rekopol wystawcą na Targach CSR już 17 listopada – zapraszamy!

Targi CSR organizowane od 12 lat przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu to największe w Polsce wydarzenie poświęcone społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonemu rozwojowi.

Odbędzie się już 17 listopada 2016 roku w Galerii stadionu PGE Narodowego w Warszawie. Tematem przewodnim tegorocznych Targów będzie edukacyjna działalność biznesu.

Zwiedzający będą mogli poznać działalność ponad 60 wystawców, w głównej mierze firm, które na co dzień wdrażają CSR w swoich firmach i postępują zgodnie z jego zasadami. Porozmawiać z praktykami CSR czy nawet włączyć się w poszczególne projekty realizowane i prezentowane przez firmy.

Rekopol jest jednym z wystawców. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 8, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności edukacyjnej, w szczególności kampanii Dzień bez Śmiecenia.

Targi CSR są bezpłatne dla uczestników i uczestniczek oraz otwarte (nie obowiązuje rejestracja) na różne grupy odbiorców: przedstawicieli/ki firm zainteresowanych rozwijaniem i wdrażaniem rozwiązań z zakresu CSR, przedstawicieli/ki administracji publicznej, dziennikarzy, konsumentów, studentów, studentki, przedstawicieli/lki organizacji pozarządowych, osoby zainteresowane tematem edukacji podejmowanej przez biznes oraz wszystkich, którym bliska jest odpowiedzialność społeczna i zrównoważony rozwój.

wystawcy1