1 października 2020

Wakacje Dnia bez Śmiecenia

Czy byliście Państwo z nami? Z wakacjami Dnia Bez Śmiecenia? Braliście udział w naszych konkursach. Jeśli tak – to bardzo nas to cieszy, jeśli nie zapraszamy na FB Dzień Bez Śmiecenia

 

Wakacje Dnia bez Śmiecenia były naszą autorską kampanią – serią bajek dla dorosłych i dzieci, które edukowały małych i dużych o konieczności dbania o środowisko naturalne.

Link do bajek: https://www.youtube.com/watch?v=0YtgBdn0Ptw&list=PLrDxJS7_88r79yeuuH-InKx5JOMv91zUR

Bohaterowie przygód są już znani naszej widowni z Teleturnieju Dnia Bez Śmiecenia – który spotkał się z szerokim odzewem i zaangażował do zabawy całe rodziny.

Tym razem spotkaliśmy Łosia Karola, Mewę Ewę, Grzesia, Pchłę Izę i Pana Śledzia podczas ich wakacyjnych przygód na statku! Podczas rejsu każdy miał taki sam cel – nie generować odpadów podczas wakacji.

W ramach akcji postanowiliśmy zorganizować CHALLANGE #WakacjeBezŚmiecenia. Zachęcaliśmy, aby osoby spędzające swój urlop np. nad morzem, jeziorem, górach, GDZIEKOLWIEK, pamiętały, o tym, że o środowisko naturalne trzeba dbać niezależnie od czasu miejsca. Jeden z naszych bohaterów – Łoś Karol np. zamienił plastikową słomkę do napojów na makaronową! A Wy jakie mieliście eko praktyki podczas wakacji . Pochwalcie się nam na profilu Facebook Dnia bez Śmiecenia.

Czy #WakacjeBezŚmiecenia udały się? Obserwuj nas na Facebooku (https://www.facebook.com/dzienbezsmiecenia/) oraz Instagramie (https://www.instagram.com/dzienbezsmiecenia365/) i sam się przekonaj!